Darmowa dostawa od 50,00 zł
2017-02-08

Zegarek Vostok GAZ-14 Limousine YM26-565B293

Zegarek Vostok został wyposażony w najnowszy mechanizm kwarcowy S. Epson YM26, z funkcją wskazywania daty i drugiej strefy czasowej. Dzięki temu zegarek może wskazywać czas w każdej z 24 stref czasowych na całym świecie.

Wskaźnik ustawienia niezależnej strefy czasowej umiejscowiony został przy godzinie 12, a sama godzina w wybranej strefie jest prezentowana w formacie 24-godzinnym.

Najdłuższa centralna wskazówka wskazuje strefę na pierścieniu z umieszczonymi na nim nazwami miast.

Wskazanie dnia miesiąca umiejscowione zostało przy pozycji godziny 6.

Zegarek posiada także dodatkową tarczę, gdzie przy godzinie 6 znajduje się wskaźnik ustawienia alarmu (można ustawić go raz w wyznaczonym czasie, w ciągu następnych 12 godzin).

Wskazówki i indeksy godzinowe wykonane zostały w technologii GTLS (Gaseous Tritium Light Sources), gwarantując podświetlenie tarczy zegarka bez konieczności korzystania z dodatkowego zasilania.

Koperta zegarka wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej i została pokryta złotą powłoką PVD w kolorze różowego złota.

Zegarek wyposażony został w zakręcany dekiel z wygrawerowanym na nim numerem seryjnym.

Klasa wodoszczelności WR50 gwarantuje szczelność przy sporadycznym kontakcie z wodą (zegarek nie nadaje się do noszenia podczas nurkowania).

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Błyskawiczną dostawa. I bardzo ładny pasek.
2024-01-31
Polecam
pixel