Darmowa dostawa od 50,00 zł

Zegarki damskie Lorus

( ilość produktów: 89 )

Złośliwi twierdzą, że kobiety zawsze się spóźniają. Jest to dopuszczalne w gronie rodzinnym lub bliskich przyjaciół. Jednakże większe uroczystości, które posiadają wyższą rangę, wymagają przybycia na czas. Z tego powodu kobiety zaopatrują się w zegarki, dzięki którym mogą mieć pod kontrolą upływający czas. Jednakże wiadomo także, że zegarek dla kobiety musi spełniać dodatkowe warunki - przede wszystkim pasować do stroju, stanowić modny gadżet, pasować do niepowtarzalnego stylu... Wszystkie te cechy mają damskie zegarki od firmy Lorus.

Marka dla kobiet i nie tylko!

Firma Lorus powstała w 1982 roku. Od początku produkty firmy Lorus odnosiły sukces. Produkty te zostały docenione przede wszystkim za wytrzymałość zegarków i ich wygląd. Popularność produktów wzięła się głównie z powodu tworzenia ich zgodnie z najnowszymi trendami. Do ich produkcji używa się materiałów najwyższej jakości. Popularność produktów marki Lorus sprawiła, że marka została przejęta przez Seiko Watch Corporation. Jednakże do dziś jest częścią tej korporacji i produkuje zegarki najwyższego lotu. Dodatkową zaletą zegarków marki Lorus jest fakt, że są one polecane alergikom z uwagi na brak zawartości niklu w zegarkach.

Na sukces marki i jej poparcie wśród młodych klientów miało wpływ także hasło przewodnie marki Lorus, które brzmi:"Everything except expensive" (wszystko tylko nie drogo). Do tego należy dołożyć trwałość stosowanych materiałów, które pozwalają na użytkowanie zegarków przez co najmniej kilka lat. Dzięki tym cechom marka Lorus udowodniła, że niska cena wcale nie musi iść w parze z materiałami gorszej jakości. Warto również podkreślić, że sporo (około 98%) z 620 modeli tej marki jest wodoszczelnych, co zostało zagwarantowane przez Seiko. Obecnie firma produkuje sześć kategorii zegarków (damskich i męskich) z najwyższej jakości materiałów takich jak tytan, skóra, nylon czy stal nierdzewna. Zegarki marki Lorus są odpowiednie dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. W zegarkach Lorus została zastosowana technologia, która zapewnia trwałość i elegancki wygląd na dłuższy okres czasu.

Rodzaje zegarków marki Lorus

Marka Lorus oferuje szeroką gamę produktów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. zegarki są tworzone w aż sześciu kategoriach:

  • Sports,
  • Ladies,
  • Fashion,
  • Urban,
  • Basic,
  • Kids

Marka Lorus jest odpowiednia dla ludzi młodych ciałem i duchem. Z tego powodu firma postanowiła szturmem powiększyć grono klientów i w 2003 roku przeprowadziła kampanię reklamową pod hasłem ?Celebrate Life!?. Ta kampania ukazała, że marka jest w ciągłym ruchu i podąża za najnowszymi trendami zachowując jednocześnie komfort użytkowania oraz wysoką jakość produktów. Warto podkreślić, że marka Lorus dba o kobiety. Specjalnie dla kobiet zaprojektowano aż trzy linie zegarków:

  • biżuteryjne,
  • klasyczne i
  • fashion.

Jest to podyktowane faktem, że każda kobieta jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Przykładowo zegarki z elementami biżuterii będą uzupełniały strój. Z kolei fashion stworzono z myślą o kobietach nowoczesnych, które cenią funkcjonalność każdego elementu stroju. Jednakże każda kobieta znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolona z wyboru.

Do roku 2009 zegarki Lorus zaopatrzone były precyzyjne mechanizmy kwarcowe. Po tym czasie do sprzedaży dopuszczono zegarki wyposażone w mechanizm automatyczny. Następnie stworzono mechanizm określany jako kinect, czyli automatyczno-kwarcowe. Dodatkowo wybór zegarków tej marki pozwala na wybór ich wodoszczelności: na poziomie 100 metrów zapewnia odporność na zalanie w trakcie pływania powierzchniowego lub kąpieli, a na poziomie 50 metrów zapewnia możliwość korzystania z zegarka podczas kąpieli.

Marka Lorus jest rozpoznawana w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Australii. Wszystko to dzięki stosowaniu trwałych materiałów, ze stali szlachetnej i szkiełek mineralnych (są bardziej odporne na uderzenia niż szkło szafirowe) lub szafirowych (praktycznie nie do zarysowania, mogą posiadać powłokę antyrefleksyjną). Według samych producentów marka Lorus jest przeznaczona dla osób, które w zegarku widzą coś więcej niż tylko czasomierz. Są to ludzie aktywni, a przede wszystkim pełni optymizmu. Z tego powodu wygląd zegarków odzwierciedla energię, witalność i ma być pochwałą życia. Z kolei do praktycznych cech marki zalicza się wysoką jakość w niskiej cenie, dzięki czemu marka jest obecnie dostępna aż w 50 krajach.

Zegarek zarówno na męskiej jak i kobiecej ręce mówi o pozycji społecznej tej osoby, ale także o jej charakterze, nastawieniu do życia czy potrzebach na co dzień. Kobiety wybierając zegarek często dokonują ich zakupu w kilku wersjach tak, aby każda pasowała do korzystanych strojów czy okazji. Podstawową zasadą jest założenie zegarka odpowiedniego (pasującego) do noszonego stroju. Oczywiście każdy zegarek w posiadaniu kobiety powinien cechować się odmienną stylistyką, aby mógł pasować na takie okazje jak odwiedziny, bal, spotkanie wśród przyjaciół i rodziny czy uprawianie sportów.

Przy zakupie zegarka przede wszystkim należy kierować się gustem właściciela i jego wyczuciem smaku. Sam zegarek powinien pasować do reszty ubioru jak i konkretnej okoliczności. Z tego powodu inny zegarek powinien nam towarzyszyć w pracy, inny należy wybrać na imprezę, a jeszcze inny na co dzień. Natomiast całkiem inny typ zegarka wybierze sportowiec (całkiem inne wymagania wobec przedmiotu).

Z uwagi na wszechobecną dziś technologię (dzięki której kontrolujemy czas) zegarek spełnia inną funkcję niż kiedyś. Obecnie bardzie stanowi element biżuterii czy modny gadżet dopasowany do reszty stroju. Z tego powodu warto zastanowić się przed zakupem do czego najczęściej będzie zakładany zegarek. Zegarek można także wybrać biorąc pod uwagę zastosowany w nim mechanizm (klasyczny, automatyczny, kwarcowy). Warto wybrać zegarek biorąc pod uwagę twardość szkiełka. Najdroższe są szkiełka wykonane z szafiru naturalnego, następnie z szafiru syntetycznego, później wymienia się szkiełko mineralne, plastik, hesalit. Tymczasem marka Lorus udowadnia, że można połączyć wysoką jakość materiału z ceną korzystną dla konsumenta i stosuje szkiełka mineralne lub szafirowe do swoich produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 148 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-31
Polecam
2023-07-24
Reewelacyjnie zorganizowany sklep. Czysta przyjemność dokonywania zakupów.
pixel